3-стаен, 112.39 m2, Бъкстон, 299,000 €, Home2U, Хоум Ту Ю Преминаване към съдържанието

3-стаен

299,000 €

(2,660 €/m2)

Купи само за /месец с

За имота

✨АКТ 16 - 2026г. ✨ЗАВЪРШВАНЕ ДО КЛЮЧ ✨ ЛУКСОЗЕН КОМПЛЕКС ✨ ГЛЕДКА ✨ МНОГО ЗЕЛЕНИНА И УДОБСТВА ✨

Инклузив продава просторен тристаен апартамент, в луксозен жилищен комплекс, създаден да предложи най-добрия стандарт и среда на живот. Идеален избор за семейства търсещи висок стандарт на живот, спокойствие, зеленина, удобства и локация.

📍Локация : Само на 10 минути от Руски паметник и на 2 минути от трамвай №5 и метро до бул. „Цар Борис III“ – удобен достъп до целия град.

🏡 За апартамента

Просторен и светъл тристаен апартамент, включващ:

✨ Функционално разпределение с просторно входно антре, голяма дневна с кухн. част, две спални, две бани , склад, тераса

✨ Френски прозорци и изобилие от естествена светлина

✨ Модерен проект, изграден с висококачествени материали

✨ Отлично съотношение между цена, качество и локация

‼️Възможност за завършване до ключ!

Възможност покупка на паркомясто на цена от 26 000 евро с ДДС

🌿 За комплекс TERITORIA

🏙️ Проект от бъдещето: TERITORIA представя изцяло нова визия за модерното жилище на 21-ви век. Проект, в който е съчетан най-добрия световен опит за пълноценен и щастлив живот.

🌳 Максимално свободно пространство: над 80% от терена (около 8 дка) ще бъдат с богати зелени площи, външна библиотека, детска площадка, игрище, фитнес на открито, алея за спорт, места за отдих.

🏗️ Качествено строителство:

✔️ Фасади от висок клас Laminam – устойчиви, елегантни и дълготрайни

✔️ Датска изолация Rockwool – за по-добра енергийна ефективност и шумоизолация